Karciana gra Dobble- idealny prezent dla dzieci i dorosłych

gra dobble legolas

XXI bezwzględnie zdominowały zdobycze myśli elektronicznej. Stan ten spowodował odsunięcie na bok bardziej manualnie rozwijających zabawek m.in pluszaków i gier planszowych. Rok 2015 okazał się jednak przełomowy, planszówki rozpoczęły swój powrót na salony.

Gra Dobble dla dzieci i dorosłych

Jaką grę wybrać?- to pytanie często zadawane jest przez osoby poszukujące nowej propozycji, która uzupełni, lub zapoczątkuje ich kolekcję gier planszowych.

Marka Rebel jak co roku wychodzi do swoich fanów z grą idealną.

O jakiej pozycji mowa? Dobble Gra!

Składająca się z 55 kart zawierających 50 różnego typu symboli i grafik gra to świetne ćwiczenie sokolego wzroku i spostrzegawczości. Możliwość rozegrania pięciu różniących się zasadami gier to niewątpliwa zaleta tej planszówki.

Czy gry planszowe rozwijają?

Gry planszowe w typie dziecięcej gry Dobble to świetna okazja do nauki radzenia sobie z przegraną, czy omówienia zasad uczciwego współzawodnictwa. Ćwiczenie spostrzegawczości i umiejętności szybkiego reagowania to także niewątpliwe zalety Dobble.

Gra Dobble to ponadto dobry pomost do zacieśniania więzi pomiędzy rodzicami a dziećmi. Rodzinne rozgrywki regularnie odbywające się w domowych pieleszach pozwolą na zrozumienie idei rodzinnego wsparcia.