Sprytna plastelina

plastelina sprytna legolas

Spośród wielu tradycyjnych artykułów plastycznych dla dzieci, takich jak przybory do rysunku i malarstwa – kredki i farby oraz rzeźby – plastelina i modelina, mamy do wyboru ciekawy produkt, jakim jest sprytna plastelina dla dzieci.

Czym jest plastelina sprytna?

To produkt wyprodukowany w USA, łączący cechy tradycyjnej plasteliny, wzbogacony o nowe właściwości, których zwykła plastelina nie posiada. Są to m.in. dostępne liczne, niezwykle atrakcyjne barwy, których nie spotkamy w zestawach tradycyjnych produktów, ale również barwy niestandardowe – na przykład metaliczne, brokatowe, plastelina mieniąca się i wiele innych – struktura sprytnej plasteliny jest unikalna.

Dodatkowe właściwości

Kolejne przykłady niezwykłych właściwości, jakie posiada sprytna plastelina Legolas dla dzieci, to wersje: świecąca w ciemności, niewidzialna, reagująca na działanie magnesu, reagująca na ciepło. Ze sprytnej plasteliny możemy uformować kulę i odbijać od ziemi jak piłkę, możemy ją rozciągać lepiej nawet niż gumę, rozbijać, rwać jak papier czy spowodować, że pęknie niczym balon.

Plastelina sprytna kontra zwykła

Plastelina sprytna w porównaniu z tradycyjną, nie zostawia tłustych śladów, nie brudzi rąk i nie wysycha. Przechowywać ją należy w pojemniku. Produkt ten nadaje się dla najmłodszych od 3 roku życia – to świetny prezent i najlepsza zabawka rozwijająca kreatywność.